Chirurgia online. Porady lekarskie w sieci

Nowy działa medycyny współpracujący z szeroko pojętą informatyzacją – telemedycyna, pozwolił na wdrożenie takich usług jak chirurgia online. Tego typu usługi zawierają w sobie zarówno: kontakt z lekarzem, porady medyczne, diagnozowanie problemów, jak i wypisywanie potrzebnych leków dla pacjenta, a w koniecznych przypadkach kierowanie do opieki stacjonarnej – gabinetowej. Jak korzystać z tego typu usług? Wystarczy wejść na haloDoctor i zapisać się na wizytę.

Medycyna zdalna – telemedycyna

Telemedycyna jest nowego typu działką w opiece medycznej. Dzięki niej zostają zniesione bariery, które kiedyś uniemożliwiały pacjentom szybkie kontakty z lekarzami specjalistami.

Chirurgia online staje się powszechna:

 • Po zabiegach i operacjach, które nie mają stałego dostępu do chirurgów w bliskiej placówce medycznej.
 • Dla Polaków poza granicami kraju, którzy wolą kontakt z polskimi specjalistami.
 • Dla starszych pacjentów, którzy mają problemy z transportem do placówki, a
  potrzebują konsultacji chirurgicznej.
 • Dla stale monitorowanych przez lekarzy pacjentów, niewymagających udawania się do stacjonarnego gabinetu.

Porady lekarskie w sieci otwierają nowe możliwości działań, zarówno w czasie – konsultacje mogą odbywać się wieczorami i w weekendy jak i w oparciu o dokumenty medyczne, które mogą być przesłane błyskawicznie do lekarza specjalisty za pomocą okna czatu, który jest jedną z form prowadzenia e-Wizyty, poza wideokonsultacją oraz telekonsultacją.

Dzięki e-Wizycie otrzymasz..

Wizyta w gabinecie telemedycznym chirurgii online zapewni:

 • dostęp do eRecept,
 • możliwość uzyskania e-Zwolnienia,
 • ocenę Twojego stanu zdrowia przez lekarza specjalistę,
 • rzetelną poradę lekarską,
 • planowanie lekoterapii i zalecenia,
 • zdalny monitoring stanu zdrowia w oparciu o: wyniki badań, dokumentację medyczną, wypisy ze szpitala, czy też wywiad zebrany od pacjenta.

Prosta rejestracja

Rejestracja, jak i obsługa haloDoctor są bardzo proste. Pacjenci wchodząc na stronę platformy zobaczą zakładkę specjalizacje. Tam należy wybrać chirurgię.

Następnym wyborem jest konkretny specjalista (profil specjalisty można przejrzeć i zdecydować, czy to z tym lekarzem chcemy się skontaktować) oraz dokonanie wyboru terminu wizyty z dostępnego grafiku.

Po wypełnieniu karty pacjenta (formularz), pacjent otrzymuje e-mail potwierdzający wizytę, postępując zgodnie z instrukcja należy opłacić przed wizytą e-Konsultacje. Do opłat wykorzystuje się system płatności online.

Chirurgia online to w pełni bezpieczna forma kontaktu z lekarzami specjalistami. Podobnie, jak wizyty u innych lekarzy na platformie, nowoczesne metody konsultacji zapewniają pełnię bezpieczeństwa danych, prostą obsługę i możliwość nawiązania szybkiego kontaktu ze specjalistą. Platforma umożliwia również kontakt z: lekarzami rodzinnymi, onkologami, ginekologami, dermatologami, okulistami, urologami, pediatrami i ponad 400 specjalistami z 30 dziedzin medycznych oraz pokrewnych, jak fizjoterapia, czy dietetyka.


haloDoctor.pl – Chirurgia online. Chirurg online. Porada online. Porada lekarska w sieci. Lekarz chirurg online. e-Wizyta. Teleporada. Telemedycyna. Konsultacja online. e-Recepta.