Kardiologia online. Schorzenia kardiologiczne pod kontrolą

Poradnia telemedyczna haloDoctor wprowadza medycynę na zupełnie nowy poziom i jakość w zakresie działania. Kardiologia online to działania specjalistów w zakresie IT jak i lekarzy medycyny, dzięki którym pacjenci z chorobami układu krążenia mogą szybko skonsultować się z lekarzem na platformie online, bez kolejek.

 

Dlaczego konsultacje z kardiologiem są ważne?

 

Ze względu na szybkie tempo życia, stres, używki, jak papierowy i alkohol oraz złe nawyki żywieniowe narażamy się na przedwcześnie występujące choroby układu krążenia. Kardiologia online to usługi na zaawansowanej platformie medycznej dla pacjentów i lekarzy, za pomocą której można uzyskać:

  • specjalistyczne porady lekarskie,
  • konsultacje wyników badań: morfologia, EKG, RTG,
  • ocenę swojego stanu zdrowia na podstawie wywiadu oraz innej dokumentacji medycznej ( np. opinii i historii choroby od lekarza rodzinnego),
  • eRereceptę,
  • e-Zwolnienie.

 

Do kardiologa online zgłoś się w przypadku gdy: zmagasz się z kołataniem serca, zdarza się, że odczuwasz ucisk w klatce piersiowej, masz napady duszności, miewasz zawroty głowy oraz omdlenia, zdarzają Ci się obrzęki kończyn dolnych lub górnych.

 

Wygodne e-Konsultacje

 

Kardiologia online opiera się na intuicyjnej platformie, za sprawą której można konsultować się z lekarzami przez:

  • czat,
  • telekonsultacje,
  • konsultacje wideo.

 

Należy jasno zaznaczyć, że konsultacje telemedyczne są taką samą formą porady lekarskiej, jak wizyta gabinetowa. Jedynym ograniczeniem jest brak badania przedmiotowego. Z badań Centrum Badawczo-Rozwojowego BioStat® wynika, że około 70% badań można wykonywać zdalnie, ponieważ są to przede wszystkim: porady, wystawianie e-Recept oraz e-Zwolnień bez konieczności przeprowadzania przedmiotowego. Konsultacje telemedyczne są bardzo wygodną formą kontaktu ze specjalistą, ponieważ platforma jest prosta w obsłudze. W błyskawiczny sposób można zarejestrować się do lekarza, uzupełnić konieczne informacje oraz medyczne (jak i przesłać dokumentację w postaci załącznika) oraz opłacić e-Wizytę.

 

Pacjent pod kontrolą

 

Kontrola pacjentów ze schorzeniami kardiologicznymi wymaga stałych konsultacji i nadzoru prowadzonej lekoterapii. Specjaliści są w stałym kontakcie z pacjentami, aby sprawdzać skuteczność z lekarstw oraz kontrolować stan pacjentów po ewentualnych zmianach dawkowania leków. W przypadku pacjentów z objawami schorzeń dopiero występujących – kardiologia online jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ dzięki niej można uzyskać szczegółowe informacje w ramach wizyty adaptacyjnej oraz skierowanie na dalsze badania.

 

Zarejestruj się już dziś do kardiologa online!

 


 

haloDoctor.pl – Lekarz kardiolog online. Konsultacja z kardiologiem online. Konsultacja kardiologiczna. Konsultacje ze specjalistą kardiologii. Poradnia telemedyczna.